شرکت آریا شیمی گیاه آسیا با بیش از 15 سال  فعالیت در عملیات سم پاشی و تهیه سموم کلیه مجوزهای قانونی و آموزشی حشره شناسی و سم شناسی و ترکیب اصولی سم را به صورت علمی و اصولی اخذ نموده است . این مجموعه با سال ها تجربه در زمینه ی صنعت سمپاشی و انواع آفات رزومه درخشانی را داراست . این مجموعه از کارشناسان حرفه ای سمپاشی جهت خدمت رسانی به مشتریان استفاده مینماید. سموم مورد استفاده سموم ارگانیک و ترکیبی است که برای انسان خطرآفرین نبوده و مستقیما روی سیستم عصبی و تنفسی حشرات تاثیرگذار است. سمپاشی هرمکانی چه اداری چه مسکونی بایستی توسط شرکت های قانونی و متخصص انجام گیرد تا پس از انجام کار شامل گارانتی و کیفیت کار نهایی و جوابگویی صحیح شود . پیشنهاد شرکت ما به مشتریان گرامی این است که از خدمات شرکت‌های سمپاشی دارای مجوز استفاده نمایند و دستورالعمل های ایمنی لازم، قبل و بعد از سمپاشی را از شرکت های سمپاشی حتما بدون کم و کاست جهت حل مساله خود انجام دهند . ما تا حل نهایی مساله شما با شما همراهیم ۲۴ساعت شبانه روز ۷روز هفته در هر جای میهن عزیزمان.

 

* بالا بردن سطح کیفیت وتلاش برای دستیابی به متدهای پیشرفته درزمینه سمپاشی بهداشتی جزء اهداف این شرکت می باشد. قابل ذکر است که شرکت آریا شیمی گیاه آسیا با استفاده از کادر مجرب و متخصص طبق استاندارد های وزارت بهداشت وارد عمل شده و تلاش آن در جهت دفع آفات و جانوران موذی،خانگی،شهری و خدمت رسانی با قیمت مناسب به کلیه ادارت ،بیمارستان ها ،سازمانها و … است.

* بررسی اولیه محل توسط متخصصین در سطح شهر شیراز به صورت رایگان صورت می گیرد رویت اولیه رایگان ،توسط متخصصین ما از محدوده ی مورد نظر، برای تشخیص نوع آفات وجانوران موذی ؛ جهت بررسی مکان اختفاء و زاد و ولد حیوانات موذی ،آفات و …صورت می گیرد. لازم به ذکر است که روشهای کنترل آفات بطریق غیر شیمیایی بارها با شکست مواجه شده و نتایج به دست آمده نشان دهنده ی ،تاثیر سموم بهداشتی بر روی آفات است،که تنها راه علاج از بین رفتن حشرات و جانوران موذی می باشد.

تیم تخصصی در از بین بردن آفات

استفاده از سموم نباتی و تایید نشده خطر سقط جنین،مشکلات پوستی،عصبی و تنفسی را افزایش می دهد.در نتیجه تنها راه از بین بردن آفات،سمپاشی توسط افراد کار آزموده است که با استفاده از سموم بهداشتی انجام می گیرد، سمومی که افراد از عطاری ها تهیه می کنند،سبب مقاوم شدن آفات نسبت به سموم می شود. از بین بردن آفات توسط متخصصین سمپاشی ،با هدف حداکثر تاثیرو حداقل قیمت صورت می گیرد که مانع آسیب رسانی به انسان ،گیاهان و شرایط محیطی می شود.

 
 
 

تلفن تماس بخش :        07136270272